Gepubliceerd op: 4 december 2018 | Geschreven door: Arjon Verzijl

Vrijdag 7 december vindt de overhandiging van het eerste exemplaar van het boek “Keessie” plaats in de kantine van onze club. Ard Schenk zal het eerste exemplaar uit handen van Kees Verkerk krijgen. Het boek is geschreven door Jeroen Haarsma. Uitgever van het boek is Voetbal Inside.
Het boek is vanaf zaterdag in de boekhandel verkrijgbaar en kost € 21,99.
Maar u kunt ook het boek laten signeren door Kees Verkerk. Kees is hiertoe aanwezig in de kantine van de IJs- en Skeelerclub aan de Sportlaan 6 in Puttershoek. Deze signeersessie vindt plaats op maandag 10 december van 14.00 tot 16.00 uur en wordt mede georganiseerd door boekhandel “Bij Arie” uit Puttershoek.

PRIJSVRAAG

Aan de verschijning van het boek is ook een prijsvraag verbonden.
Er zijn door de uitgever 2 boeken beschikbaar gesteld voor goede inzenders. De vraag is: in welk jaar won Kees Verkerk zijn eerste Olympische gouden medaille, op welke afstand en waar werden deze Olympische Spelen gehouden?
U kunt uw oplossing mailen naar info@www.ijsenskeelerclubputtershoek.nl
De prijswinnaars worden maandag 10 december via facebook bekend gemaakt. De te winnen boeken zullen door Kees gesigneerd worden.